Serwis NowePrzetargi.pl używa plików cookies (ciasteczek). Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu, np. zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach lub zbieranie
informacji dotyczących statystyki odwiedzin serwisu. Korzystanie z serwisu NowePrzetargi.pl jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie plików cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą politykę prywatnosci. W każdej chwili można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.  zamknij
Przelicznik EURO
w Zamówieniach:
4,3117
Obowiązek stosowania ustawy Pzp od:
kwoty 30.000 EURO, czyli 129.351 zł

Szkolenia otwarte

Nasza firma widnieje w rejestrze instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie pod numerem ewidencyjnym 2.18/00040/2007. Firma znajduje się również w ewidencji jednostek upoważnionych do organizowania i prowadzenia szkoleń w służbie cywilnej prowadzonej przez Urząd Służby Cywilnej w Warszawie.

W największych miastach kraju Centrum Szkoleniowe SzkoleniaPubliczne.pl cyklicznie organizuje szkolenia otwarte. Szkolenia te cieszą się sporym uznaniem uczestników. Najczęściej przeprowadzane są w ciekawej warsztatowej formule. Prowadzący szkolenia to wysokiej klasy specjaliści i eksperci.Swoją wiedzę podpierają długoletnią praktyką w arbitrażu, szkoleniach i doradztwie. Regularnie organizujemy również wyjazdowe sesje warsztatowo-szkoleniowe w formule 2- i 3-dniowej.

Zachęcamy do zapoznania się z planem szkoleń – znajdą tutaj Państwo kompletne informacje dotyczące tematyki, szczegółowych zagadnień oraz terminów najbliższych szkoleń z zakresu zamówień publicznych.

Gdyby Państwo mieli jakiekolwiek pytania, pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 017/85 33 777 lub o 801 889 888.

Lista referencji


Strona nr: [ 1 ]
Nowe przetargi
Najbliższe szkolenia
Nowe przetargi
Bezpłatny newsletter
Nowe przetargi
Ostatnio dodane pliki
tel./fax 0 801 889 888, e-mail: redakcja@noweprzetargi.pl
Noweprzetargi 2009 - Wszelkie prawa zastrzeżone

Rejestr Instytucji Szkoleniowych nr 2.18/00040/2007
Wpis do ewidencji jednostek upoważnionych do organizowania i prowadzenia szkoleń w służbie cywilnej prowadzonej przez Urząd Służby Cywilnej w Warszawie