Serwis NowePrzetargi.pl używa plików cookies (ciasteczek). Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu, np. zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach lub zbieranie
informacji dotyczących statystyki odwiedzin serwisu. Korzystanie z serwisu NowePrzetargi.pl jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie plików cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą politykę prywatnosci. W każdej chwili można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.  zamknij
Przelicznik EURO
w Zamówieniach:
4,3117
Obowiązek stosowania ustawy Pzp od:
kwoty 30.000 EURO, czyli 129.351 zł

Szkolenia zamknięte

Z najbardziej wymagającymi klientami współpracujemy w ramach programów szkoleń zamkniętych. Główną zaletą szkoleń zamkniętych jest dopasowanie ich zakresu do indywidualnych potrzeb konkretnego klienta. To klient decyduje o terminie szkolenia, czasie jego trwania, miejscu przeprowadzenia oraz wielkości grupy szkoleniowej.

Szkolenia zamknięte dedykowane są zarówno dla zamawiających jak i dostawców / wykonawców (oferentów) – firm startujących w przetargach. Każdorazowo do dyspozycji klienta stawiamy osoby prowadzące o najlepszych referencjach, od lat zajmujące się zamówieniami publicznymi, które wiedzę teoretyczną popierają długoletnią praktyka i doskonałą znajomością tematu.

Warunki przeprowadzenia szkolenia uzgadniane są każdorazowo indywidualnie. Jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem szkolenia zamkniętego z zakresu zamówień publicznych uwzględniającego specyfikę Państwa firmy lub instytucji, zachęcamy do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu (017) 85 33 777 lub 801 889 888. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Firma widnieje w rejestrze instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie pod numerem ewidencyjnym 2.18/00040/2007. Firma znajduje się również w ewidencji jednostek upoważnionych do organizowania i prowadzenia szkoleń w służbie cywilnej prowadzonej przez Urząd Służby Cywilnej w Warszawie.
Lista referencji


Strona nr: [ 1 ]
Nowe przetargi
Najbliższe szkolenia
Nowe przetargi
Bezpłatny newsletter
Nowe przetargi
Ostatnio dodane pliki
tel./fax 0 801 889 888, e-mail: redakcja@noweprzetargi.pl
Noweprzetargi 2009 - Wszelkie prawa zastrzeżone

Rejestr Instytucji Szkoleniowych nr 2.18/00040/2007
Wpis do ewidencji jednostek upoważnionych do organizowania i prowadzenia szkoleń w służbie cywilnej prowadzonej przez Urząd Służby Cywilnej w Warszawie