Serwis NowePrzetargi.pl używa plików cookies (ciasteczek). Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu, np. zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach lub zbieranie
informacji dotyczących statystyki odwiedzin serwisu. Korzystanie z serwisu NowePrzetargi.pl jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie plików cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przeczytaj naszą politykę prywatnosci. W każdej chwili można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.  zamknij
Przelicznik EURO
w Zamówieniach:
4,3117
Obowiązek stosowania ustawy Pzp od:
kwoty 30.000 EURO, czyli 129.351 zł
Zamówienia publiczne w systemie Narodów Zjednoczonych

Zamówienia publiczne w systemie Narodów ZjednoczonychZadaniem organizacji gospodarczych systemu NZ (UNCTAD, UNDP, UNEP, UNIDO i inne) jest pomaganie krajom rozwijającym się oraz krajom w trakcie przemian gospodarczych w rozwiązywaniu problemów społeczno-gospodarczych w zglobalizowanym świecie. Organizacje te zajmują się wykorzystywaniem wiedzy, umiejętności, zasobów, informacji oraz technologii w celu promowania zatrudnienia, konkurencyjnej gospodarki oraz zdrowego otoczenia gospodarczego. Jako wyspecjalizowane agencje NZ, koncentrują swoje działania na zapobieganiu ubóstwu poprzez wspieranie wzrostu gospodarczego oraz wydajności. W celu realizacji swoich programów i projektów wykorzystują źródła dostaw produktów i usług udostępnianych przez międzynarodowy sektor prywatny.

Rejestracja dostawców i firm doradczych w bazie danych UNIDO – Roster

UNIDO, podobnie jak pozostałe organizacje systemu NZ, organizuje przetargi w ramach własnego systemu zakupów publicznych dla przedsiębiorstw zainteresowanych realizacją konkretnych projektów i programów pomocowych. Szczegółowe informacje na temat planowanych przetargów oraz sposobu rejestracji przedsiębiorstwa w rosterze UNIDO można znaleźć na stronie internetowej UNIDO www.unido.org na pasku narzędzi w części zatytułowanej „procurement”.

Przedsiębiorstwa zainteresowane dostawami towarów i usług dla realizacji programów i projektów UNIDO rejestrują się za pośrednictwem narzędzi internetowych zamieszczonych na stronie UNGM (UN Global Market Place): www.ungm.org. UNIDO oraz pozostałe organizacje systemu NZ są uczestnikami tego systemu.

Po rejestracji na stronie UNGM – UNIDO dokonuje wstępnej kwalifikacji zainteresowanych przedsiębiorstw i dostawców. Wstępną kwalifikację przeprowadza się według kryteriów doświadczenia i referencji, możliwości, siły finansowej i organizacyjnej, stabilności itp. UNIDO zastrzega sobie prawo przyjęcia lub odrzucenia wniosku bez ponoszenia za to odpowiedzialności oraz bez zobowiązania do informowania zainteresowanego przedsiębiorstwa o przyczynach postępowania UNIDO. Roster UNIDO na stronie UNGM służy jako punkt wyjścia do zapraszania zainteresowanych dostawców do udziału w przetargach. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących rejestracji pytania można kierować na adres:

UNIDO
Vienna International Centre
Wagramer Strasse 5
P.O. Box 300
A-1400 Vienna, Austria
Procurement Services Branch/ ADM
Attention: C. Ziniel
Tel.: (0043-1) 26026-5159
Faks: (0043-1) 26026-6815/16
E-poczta: cziniel@unido.org

Źródło: www.mgip.gov.pl


Strona nr: [ 1 ]
Nowe przetargi
Najbliższe szkolenia
Nowe przetargi
Bezpłatny newsletter
Nowe przetargi
Ostatnio dodane pliki
tel./fax 0 801 889 888, e-mail: redakcja@noweprzetargi.pl
Noweprzetargi 2009 - Wszelkie prawa zastrzeżone

Rejestr Instytucji Szkoleniowych nr 2.18/00040/2007
Wpis do ewidencji jednostek upoważnionych do organizowania i prowadzenia szkoleń w służbie cywilnej prowadzonej przez Urząd Służby Cywilnej w Warszawie